zpět tisk

Tým

 
Managing partner

Ondřej Peterka

                               

peterka@peterkapartners.cz

              
Vedoucí poboček

Přemysl Marek

 

marek@peterkapartners.cz

Andrea Butašová

 

butasova@peterkapartners.sk

Ján Makara

 

makara@peterkapartners.sk

Tatiana Timchenko

 

timchenko@peterkapartners.ua

Plamen Peev

 

peev@peterkapartners.bg

Svetlana Seregina

 

seregina@peterkapartners.ru

Marina Tarnovskaya

 

tarnovskaya@peterkapartners.ru

Dorota Ploskowicz

 

ploskowicz@peterkapartners.pl

Agnieszka Siwinska

 

siwinska@peterkapartners.pl

Cosmina-Romelia Aron

 

aron@peterkapartners.ro

Natalia Anoshka

 

anoshka@peterkapartners.by

Veronika Till

 

till@peterkapartners.hu

Ádám Kollár

 

kollar@peterkapartners.hu

     
Equity partneři    

Zdeněk Beránek

 

beranek@peterkapartners.cz

Jiří Černý

 

cerny@peterkapartners.cz

Ondřej Dušek

 

dusek@peterkapartners.cz

Gabriela Hájková

 

hajkova@peterkapartners.cz

Pavla Kopečková Přikrylová

 

prikrylova@peterkapartners.cz

Jan Liška

 

liska@peterkapartners.cz

Hynek Peroutka

 

peroutka@peterkapartners.cz

     
Další klíčové kontakty    

Camille Germain Bonhoure

 

bonhoure@peterkapartners.com

Barbora Donathová

 

donathova@peterkapartners.cz

Sven Andreas Höbel

 

hobel@peterkapartners.cz

Adéla Krbcová

 

krbcova@peterkapartners.cz

Lubomír Leško

 

lesko@peterkapartners.sk

Martin Murad

 

murad@peterkapartners.cz

Kristína Ňaňková

 

nankova@peterkapartners.sk

Alina Radu

 

a.radu@peterkapartners.ro

Ioana Sebestin

 

sebestin@peterkapartners.ro

Monika Šimůnková Hošková   

 

hoskova@peterkapartners.cz

Barbora Urbancová

 

urbancova@peterkapartners.cz

Taras Utiralov

 

utiralov@peterkapartners.ua

     
Další seniorní právníci a daňoví poradci

Stanislav Beran

 

beran@peterkapartners.cz

Michal Bielinski

 

bielinski@peterkapartners.pl

 Anna Derdak

 

derdak@peterkapartners.pl

 Andrea Farinič Štefančíková

 

stefancikova@peterkapartners.sk

Markéta Hanzlíková

 

hanzlikova@peterkapartners.cz

 

Judit Kresz

 

kresz@peterkapartners.hu

 

 Pavol Kundrik

 

kundrik@peterkapartners.sk

 

Milan Listík

 

listik@peterkapartners.cz

 Vlad Rudnitskiy

 

rudnitskiy@peterkapartners.ru

Petr Říha

 

riha@peterkapartners.cz

 Kaj Ständer

 

stander@peterkapartners.cz

Luděk Trykar

 

trykar@peterkapartners.cz

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 


Tým advokátní kanceláře PETERKA & PARTNERS je složen ze špičkových odborníků z 9 zemí střední a východní Evropy - České republiky, Slovenska, Ukrajiny, Bulharska, Ruska, Rumunska, Polska, Běloruska a Maďarska, kteří sdílejí hlubokou znalost právního a podnikatelského prostředí, kultury a jazyků středoevropského regionu. Do služeb svých klientů vkládají veškerý svůj lidský potenciál i odborné znalosti a zkušenost.

Dlouhodobé úsilí o poskytování vysoce hodnotných služeb přineslo týmu PETERKA & PARTNERS zaslouženou prestiž, kterou opakovaně ocenily nezávislé studie a publikace o trhu právních služeb jako např. Chambers Global, Chambers Europe, EMEA Legal500 a International Financial Law Review. Více...


Titul „partner“ odkazuje na společníky, ředitele nebo poradce advokátní kanceláře PETERKA & PARTNERS shodného postavení a kvalifikace.


 

PETERKA & PARTNERS v.o.s. Advokátní kancelář - Law Offices - Cabinet D'Avocats
Choose your language: cz ru en fr de sk